Komentarze

Liczba komentarzy: 606

Bardzo polecam ten ośrodek. Przyjemni i mili instruktorzy z pasją. Dzięki tej szkole zdałem swój egzamin. Dla wszystkich zainteresowanych jazdą nie widzę lepszego ośrodka niż Stachlewski.

27/02/2020 - 16:07

Świetna szkoła- super profesjonalni Instruktorzy, którzy naprawdę uczą, zero stresu i indywidualne podejście do każdego kursanta... Naprawdę szczerze POLECAM!

13/02/2020 - 12:42

Super szkoła jazdy, instruktorzy bardzo sympatyczni baardzo cierpliwi i z dużą ilością cennych rad
Bardzo polecam wszystkim którzy nigdy nie siedzieli za kierownicą.

07/02/2020 - 20:39

Polecam szczerze tą naukę jazdy. Zero stresu podczas kursu ,poza tym fachowe i profesjonalne podejście do kursanta.

06/02/2020 - 18:06

Wspaniała szkoła!
Kurs bardzo merytoryczny i konkretny od pierwszego spotkania. Wykłady prowadzone rzetelnie i logicznie. P. Dorota potrafi zaciekawić każdym "byle skrzyżowaniem" i doskonale przygotowuje do poruszania się w ruchu drogowym, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości kursantów. Świetni instruktorzy jazdy. Bardzo doświadczeni i skuteczni w przekazywaniu wiedzy i umiejętności, od kompleksowej nauki opanowania samochodu, poruszania się nim po świecie, dobrych praktyk i kultury jazdy, wreszcie po przygotowanie do egzaminu państwowego. Mimo braku jakichkolwiek, choćby minimalnych umiejętności na początku (zaczynałam "od zera"), nauka jazdy była relaksująca i bezstresowa. Wspaniała atmosfera na wszystkich poziomach komunikacji, podczas jazd, umawiania i przekładania lekcji, dzięki czemu kurs był przyjemny, także logistycznie (a dojeżdżałam z Warszawy, więc czasem elastyczność ze strony szkoły była bardzo potrzebna). W OSK Stachlewski zostałam świetnie przygotowana do egzaminu państwowego, zarówno teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem. Pod każdym względem serdecznie polecam!

05/02/2020 - 09:13

Bardzo fajna szkoła jazdy mili istruktorzy

03/02/2020 - 16:44

Polecam.
W 100 % najlepszy ośrodek .

31/01/2020 - 17:04

Szczerze polecam! Kiedy przepisałam się do OSK Stachlewski z innej szkoły jazdy praktycznie nie umiałam nic, za kółkiem byłam kłębkiem nerwów...byłam pewna, że albo nie dam rady, albo nauka zajmie mi bardzo dużo czasu, nie mówiąc już o samym podejściu do egzaminu państwowego. Tymczasem nie dość, że nauka poszła o wiele szybciej, niż przypuszczałam, to jeszcze egzamin zdałam za drugim razem! Instruktorzy są bardzo mili, konkretni, nastawieni na kompleksową naukę jazdy i oferują duże wsparcie psychiczne, co w moim przypadku było bardzo ważne. Z całego serca dziękuję wszystkim instruktorom, szczególnie P. Karolowi i P. Dariuszowi, z którymi jeździłam najwięcej razy :)

29/01/2020 - 15:35

Kurs dostosowany do nas,bezproblemowe rozwiązywanie powikłań dotyczących kursu,świetna atmosfera,pomoc nawet po ukończeniu kursu :)

24/01/2020 - 13:09

Strony

Zapraszamy na kurs

Posiadanie Prawa Jazdy oraz umiejętność prowadzenia pojazdów jest dziś niezbędne.

Dołącz teraz

Atrakcyjne ceny i miła atmosfera.